Trustpilot

Telefon: 53 400 400

Medarbejdere i HillerødMidt Køreskole

Kørelærer

Henning Wehnert

Tlf.: (+45) 71 99 97 97

henning@hmkoreskole.dk

Kørelærer

Steffan Lund Olsen

Tlf.: (+45) 71 99 60 50

steffan@hmkoreskole.dk

Kontor

Emma-Katrine Andersen

Tlf.: (+45) 53 400 400

emmahmkoreskole@gmail.com 

Kørelærer

Hassan Soboh

Tlf.: (+45) 27 15 69 00

hassan@hmkoreskole.dk

Kørelærer

Karin Mikkelsen

Tlf.: (+45) 40 16 61 28

karin@hmkoreskole.dk

Kørelærer

Peter Nordfalk

Tlf.: (+45) 27 57 20 75

Peter@hmkoreskole.dk

Kørelærer

Amer Javed

Tlf.: (+45) 61 67 32 58

amer@hmkoreskole.dk 

Kontakt​

 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

​Udvalgte kundeudtalelser

HillerødMidt Køreskole

Søndre Jernbanevej 22

3400 Hillerød 

​Giv os et kald på: 

53 400 400

Vurderet 9.9 / 10 stjerner på baggrund af mere end 287 anmeldelser på Trustpilot

Hvordan har vi klaret det?

Giv os din bedømmelse ved at klikke herunder.

HillerødMidt Køreskole

Søndre Jernbanevej 22

3400 Hillerød
Tlf.: 53 40 04 00
CVR: 25920007

info@hmkoreskole.dk